Popularny

Tetris Kulki
Poppit
Kulki Skarby
Fruits

Zalecane gry

Sprytne Kulki 2

Kontrola: lewy przycisk myszy

Ocena:

Ads

Opis

Sprytne Kulki 2 - obecnie w sieci dostępna jest szeroka gama gier flashowych dla wszystkich gustów: akcji, arkad, strzelanek itp. Jednak największe zapotrzebowanie na gry logiczne pozwala nie tylko odpocząć od codziennych zmartwień i zabawy, ale także wydać czas z korzyściami. Jest to gra Sprytne Kulki 2, w której możesz krok po kroku pokonać przeszkody na drodze do ostatecznej wygranej. Dowiadujemy się, o co chodzi w grze i jakie są sekrety wygranej.

Jak grać w Sprytne Kulki 2

Gra Bubble Academy składa się z 60 poziomów. Każdą z nich należy przekazywać kolejno, to znaczy nie można „skakać” z pierwszego poziomu bezpośrednio na piąty itd. Na boisku znajdują się kolorowe bąbelki, u dołu znajduje się improwizowana żarówka, która strzela pęcherzykami. Celem gry Sprytne Kulki 2 jest utworzenie linii trzech lub więcej bąbelków tego samego koloru. Po tej manipulacji usunęli się z pola. Głównym zadaniem gracza jest usunięcie wszystkich bąbelków z pola, po czym będzie on mógł przejść do następnego poziomu.

Sekrety do wygrania Sprytne Kulki 2

Aby przejść wszystkie 60 poziomów, zwróć uwagę na następujące niuanse:
  • Niektóre kule chowają gwiazdy. Niszcząc te bąbelki, dostajesz dwa razy więcej punktów;
  • Obok żarówki znajduje się dodatkowy bąbelek. Jeśli nie pasujesz do koloru bańki, która znajduje się w żarówce, po prostu kliknij dodatkową piłkę, a on przejdzie do żarówki;
  • Podczas gry czas nie bierze pod uwagę, więc nie spiesz się: starannie przemyśl strategię. Masz więc większe szanse na zaliczenie wszystkich poziomów gry.
Sprytne Kulki 2 - to prosta i interesująca gra, która z przyjemnością pomoże spędzić wiele wieczorów.

WSZYSTKIE GRY

Copyright © Gry-Kulki.com 2022

English 🎈 Español 🎈 Polskie 🎈 Deutsch 🎈 Français