Popularny

Tetris Kulki
Kulki Shooter
Kulki Skarby
Cubes

Zalecane gry

Bubble Hit

Kontrola: Kliknij lewym przyciskiem myszy, aby wystrzelić bąbelki

Ocena:

Ads

Opis

Dziś w Internecie można znaleźć wiele gier online z prostymi zasadami i zrozumiałym interfejsem. Są okazją do relaksu po ciężkim dniu pracy i zapomnienia o palących problemach. Bubble Hit (Pryskające Bańki) to jedna z tych gier dla zabawy i przyjemności. Dowiedzmy się, jaka jest zasada gry i czy są tajemnice do wygrania. Interfejs gry to pole z kolorowymi bąbelkami i wysięgnik z bąbelkiem na dole pola. Powinieneś skierować wysięgnik do odpowiedniego koloru bąbelka. Na przykład, jeśli do wysięgnika przyczepiona jest pomarańczowa bańka, powinieneś wystrzelić linię składającą się z dwóch lub trzech pomarańczowych baniek. Jeśli wystrzelisz 2 lub więcej bąbelków tego samego koloru, znikną one z pola. Celem gry jest usunięcie wszystkich bąbelków. Jeśli kilka strzałów się nie powiedzie, na polu pojawi się szereg dodatkowych bąbelków, które utrudniają grę i możesz przegrać.

Zalecenie dla graczy Bubble Hit (Pryskające Bańki)

  • Gra nie jest ograniczona czasowo, więc nie spiesz się: dokładnie przemyśl wszystkie możliwe ruchy, a dopiero potem strzelaj;
  • Spróbuj strzelać do linii składających się z 3-4 lub więcej bąbelków tego samego koloru. Im więcej bąbelków usuniesz z pola, tym więcej punktów zdobędziesz;
  • Pamiętaj, że możesz zmienić tło pola, aby lepiej widzieć bąbelki i bum. Przejdź do menu „Opcje” i wybierz optymalne tło.
Ćwicz, stosuj różne techniki gry Bubble Hit (Pryskające Bańki), strzelaj do bąbelków tego samego koloru, a szczęście uśmiechnie się do Ciebie!

WSZYSTKIE GRY

Copyright © Gry-Kulki.com 2024

English 🎈 Español 🎈 Polskie 🎈 Deutsch 🎈 Français