Popularny

Tetris Kulki
Kulki Shooter
Kulki Skarby
Cubes

Zalecane gry

Gra w Zbijanie Kulek

Kontrola: zagraj w grę Zbijanie Kulek klikając lewym przyciskiem myszy

Ocena:

Ads

Opis

Gra w Zbijanie Kulek pozwala nie tylko poczuć się jak pirat, kapitan wielkiego statku, ale także zrelaksować się po ciężkim dniu, wypracować zręczność i dokładność. Sprawdźmy zasadę gry i sposób jej zagrania.

Jak grać w Zbijanie Kulek

Początkowo graczowi wyświetlana jest mapa piratów, która pokazuje wszystkie poziomy gry. Gracz powinien przekazać je wszystkie, aby zebrać wszystkie monety. Są głównym celem pirata. Pieniądze znajdują się na różnych wyspach, pirat musi zbadać każdą wyspę, aby zebrać wszystkie monety. Ale zdobycie monet nie jest łatwe: są ukryte wśród kolorowych bąbelków. Aby zdobyć pirata uzbrojonego w broń pod ręką. Wystrzeliwuje bąbelki o różnych kolorach. Aby usunąć jedną lub więcej linii bąbelków z pola, konieczne jest wystrzelenie ich w odpowiednim kolorze bąbelków. Kiedy więc bąbelki stają się coraz mniej na polu, moneta spada sama ręka pirata. W tym momencie poziom jest przekazywany.

Jak wygrać?

  • Dla lepszego widzenia broń uzupełnia strzałka, która jest wygodna w odniesieniu do obszaru strzału;
  • W głównym menu gry możesz łatwo usuwać / dostosowywać dźwięki i zmieniać język;
  • Z każdym poziomem pęcherzyki ustawiają się w coraz bardziej złożone kształty, dlatego coraz trudniej jest zdobyć monety.
Jak widać, gra Zbijanie Kulek jest idealna do zabawy i łatwej rozrywki.

WSZYSTKIE GRY

Copyright © Gry-Kulki.com 2024

English 🎈 Español 🎈 Polskie 🎈 Deutsch 🎈 Français