Popularny

Tetris Kulki
Kulki Shooter
Kulki Skarby
Cubes

Zalecane gry

Treasures of Aladdin

Kontrola: lewy przycisk myszy

Ocena:

Ads

Opis

«Treasures of Aladdin» to niezwykła łamigłówka, w której musisz znaleźć kombinację klejnotów tego samego koloru.

Jak grać

W rogach trójkątnych komórek znajdują się kamienie. Konieczne jest obrócenie biżuterii, aby kamienie tego samego koloru znajdowały się w rogach pojedynczej komórki. Następnie kamienie znikają, a komórka staje się złota. Aby przejść do następnego poziomu, zamień wszystkie komórki pola gry w złote. Nie zapomnij o zegarze; pomoże to śledzić pozostały czas.

Wskazówki do gry

  • Podczas gry otrzymujesz premie. «Przetasuj» - użyj tej premii, aby przetasować wszystkie klejnoty na polu. Bonus będzie dostępny po pewnym czasie. «Bomba» - wysadzić wszystkie kamienie z tym bonusem. Bonus jest dostępny po kilku kombinacjach. «Błyskawica» - wysadzić w powietrze trzy trójkąty. Im więcej zbierzesz kombinacji, tym szybciej otrzymasz bonus.
  • Kombinacja powstaje, gdy kilka kolejnych trójkątów jest pomalowanych na złoty kolor.
  • Kamienie trójkąta można obracać nieograniczoną liczbę razy.
  • Jeśli uważasz, że ta kombinacja nie jest już możliwa do wykorzystania bonusów. Z każdym poziomem pole zmienia kształt, co utrudnia grę.
Wschodnia muzyka, bogaty i jasny design oraz ciekawe poziomy nie pozwolą ci oderwać się od tej gry. Zmiksuj swój mózg dzięki tej wspaniałej grze logicznej!

WSZYSTKIE GRY

Copyright © Gry-Kulki.com 2024

English 🎈 Español 🎈 Polskie 🎈 Deutsch 🎈 Français