Popularny

Tetris Kulki
Kulki Shooter
Kulki Skarby
Cubes

Zalecane gry

Bubble Shooter 2

Kontrola: Zagraj w grę Bubble Shooter 2, klikając lewym przyciskiem myszy

Ocena:

Ads

Opis

W dzieciństwie wszyscy marzymy o użyciu potężnej broni: pistoletu, balisty lub nawet łuku. Dziś możesz zrealizować swoje pragnienia „online” za pomocą gry Bubbles Shooter 2 (Pryskające Bańki 2). Możesz zostać dowódcą planszy, na której bronią jest wielki łuk. Pozwala sprawdzić, jakie są zasady gry i jak zdobyć dużą liczbę punktów.

Jak grać

Aby rozpocząć grę, kliknij przycisk „Start”, a pole gry pojawi się przed tobą. Jest pełen kolorowych bąbelków. Na dole pola znajduje się łuk, który nie jest szkodliwy, ale raczej bawi i bawi. Łuk strzela pęcherzykami o różnych kolorach: zielonym, niebieskim, czerwonym. Zadaniem gracza jest wystrzelenie bąbelków tego samego koloru co bąbelek na strzale. Na przykład, jeśli łuk strzela czerwoną bańką, skieruj strzałkę do linii składającej się z czerwonych baniek. Po celnym strzale bąbelki zostały usunięte, a pole stopniowo staje się puste. Celem gry Bubbles Shooter jest usunięcie wszystkich piłek z pola.

Jak wygrać ?

Poniższe stwierdzenia pomogą ci zrozumieć, jak grać w grę Bubbles Shooter 2 (Pryskające Bańki 2):
  • Jeśli strzelanie jest celowane, bąbelki, które strzelasz, są usuwane, jak również sąsiednie;
  • Za każdy celny strzał gracz otrzymuje określoną liczbę punktów (w zależności od liczby piłek, które usunął podczas jednego strzału). Punkty te są przyznawane i uwzględniane w przyszłej grze przechodzącej;
  • Jeśli strzał jest nieprawidłowy, na polu pojawia się dodatkowa liczba bąbelków, co utrudnia przejście poziomu.
Poćwicz grę, opracuj zwycięską strategię, a wkrótce będziesz mógł zdobyć maksymalną liczbę punktów!

WSZYSTKIE GRY

Copyright © Gry-Kulki.com 2024

English 🎈 Español 🎈 Polskie 🎈 Deutsch 🎈 Français