Popularny

Tetris Kulki
Kulki Shooter
Kulki Skarby
Cubes

Zalecane gry

Bubble Witch

Kontrola: left mouse button

Ocena:

Ads

Opis

«Bubble Witch» to niezwykła wersja strzelania do bąbelków. Urzeka nawet boisko. Trzy czarownice stoją nad sześcioma kadziami z miksturami, a nad nimi wiszą butelki składników mikstury: żabie udka, owady, grzyby, kwiaty, węże i inne. Celem jest usunięcie z katapulty bąbelków tego samego koloru.

Jak grać

Katapulty pojawiają się w różnych kolorach. Strzelaj do grupy tego samego koloru bąbelków. Kiedy wykonasz pierwszy udany strzał, na polu pojawiają się pająki. Po każdym udanym strzale ich liczba rośnie.

Wskazówki dotyczące gry

  • Jeśli przewrócisz łańcuch bąbelków, w którym trzymane były inne bąbelki, ostatni opad na pająki, zrób rykoszet, wpadnij do kotłów i daj dodatkowe punkty.
  • Bąbelki ze składnikami się nie poruszają, ale gra jest na czas i w tym czasie musisz zniszczyć wszystkie bańki za pomocą magicznych elementów.
  • Jeśli przegapisz strzał i nie wystrzelisz 3 lub więcej bąbelków tego samego koloru, dwa pająki znikną, a twoje szanse na uzyskanie punktów bonusowych zostaną zmniejszone. Bądź więc ostrożny i dokładny!
Mistyczne tło gry, olśniewający wygaszacz ekranu i muzyka w tle zanurzą Cię w magii wiedźmy i sprawią, że będziesz partnerem jej trudnych spraw.

WSZYSTKIE GRY

Copyright © Gry-Kulki.com 2024

English 🎈 Español 🎈 Polskie 🎈 Deutsch 🎈 Français