Popularny

Tetris Kulki
Kulki Shooter
Kulki Skarby
Cubes

Zalecane gry

Woobies Zimowy

Kontrola: lewy przycisk myszy

Ocena:

Ads

Opis

Woobies Zimowy jest prawdopodobnie najbardziej wesołym i dobrym strzelaniem do bąbelków. Tym razem zamiast bezdusznych bąbelków spotkasz śmieszne puszyste grudki, które mrugają, uśmiechają się, marszczą brwi i budują inne przezabawne miny. Mają poważne kłopoty: wpadli do studni, a ciężka kamienna płyta ma je odtąd wycisnąć. Ale możesz im pomóc!

Jak grać

Połącz puchary tego samego koloru w grupach po 3 lub więcej, wysyłając im pasujący kolor puszysty z katapulty. Uwalnia nieszczęsnych bohaterów. Czasami katapulta dostanie puszyste bomby i uratuje 3 bohaterów niezależnie od ich koloru.
  • Gra jest na czas. Spróbuj uratować wszystkie puchaty, dopóki nie zostaną zmiażdżone przez talerz.
  • Firma puszystych brył stopniowo „osiada”. Nie pozwól im zejść na ziemię! Więc nie tylko zostaną zmiażdżone; strzelanie do nich będzie nawet niewygodne. Ponadto, gdy w pobliżu katapulty gromadzą się puchary, zaczynają pchać, co utrudnia dobry strzał.
  • Nie daj się zwieść pozornej prostocie gry. Pomimo tego, że wszystkie puchary są prezentowane w trzech kolorach w pierwszej rundzie, spadają bardzo szybko. Musisz nie tylko dokładność, ale także szybką reakcję.
  • Kombinacja doda ci punkty bonusowe.
Masz trzy życia. Używaj ich mądrze i ocal wszystkie grudki wełny!

WSZYSTKIE GRY

Copyright © Gry-Kulki.com 2024

English 🎈 Español 🎈 Polskie 🎈 Deutsch 🎈 Français