Popularny

Tetris Kulki
Kulki Shooter
Kulki Skarby
Cubes

Zalecane gry

Poppit

Kontrola: zagraj w grę Poppit klikając lewym przyciskiem myszy

Ocena:

Ads

Opis

Wyobraź sobie, że byłeś w wesołym miasteczku z wieloma atrakcjami. Ale główną atrakcją wieczoru jest strzelnica. Każdy odwiedzający może ćwiczyć sztukę strzelania do bąbelków. Wizyta strzelania jest atrakcyjną ofertą, ponieważ jego właściciel, pan Cactus, ukrywa prezenty w niektórych sferach. W ten sposób odwiedzający ma możliwość przetestowania nie tylko jego dokładności, ale także szczęścia. Nauczmy się grać w grę Poppit, funkcje zarządzania i inne szczegóły przydatne dla gracza.

Jak grać

Pole gry w grze Poppit to natychmiastowa strzelnica: mini-scena, w której za kulisami znajdują się bąbelki przeznaczone do gry. Niektóre z tych bąbelków zawierają prezenty: miękkie zabawki, pamiątki itp. Znajdują się one w różnych miejscach: niektóre znajdują się na górze pola gry, a inne na środku lub na dole. Aby zdobyć nagrodę, musisz dostarczyć ją na dno, ale możesz to zrobić tylko pod warunkiem, że rozbijesz wszystkie bąbelki znajdujące się przed prezentem. Pęcherzyki pękają dla koloru: jeśli w polu jest linia składająca się z żółtych lub innych kolorów (najważniejsze, że powinny się one ze sobą zgadzać), po prostu kliknij dowolną bańkę.

Jak wygrać?

  • W trakcie gry, gdy odpowiednie kombinacje stają się mniejsze, bąbelki „przyklejają się” do siebie. W ten sposób łatwiej jest wygrać;
  • Gra ma trzy poziomy. Możesz rozpocząć nowy poziom przed udanym przejściem poprzednich poziomów;
  • Aby wygrać, nie trzeba rozbijać wszystkich bąbelków: wystarczy zlikwidować wszystkie nagrody.
Ciesz się strzelnicą „online” za pomocą gry „Poppit”!

WSZYSTKIE GRY

Copyright © Gry-Kulki.com 2024

English 🎈 Español 🎈 Polskie 🎈 Deutsch 🎈 Français