Popularny

Tetris Kulki
Kulki Shooter
Kulki Skarby
Cubes

Zalecane gry

Kulki Halloween

Kontrola: zagraj w grę Bubble Hit Halloween, klikając lewym przyciskiem myszy

Ocena:

Ads

Opis

Gra Kulki Halloween - to święto, które ucieleśnia duchy, duchy i wszelkie zło. Ale pomimo takich negatywnych cech nadal jest ulubioną grą w naszym kraju i całej Europie. Halloweenowe atrybuty są używane nawet w grach online: programiści tworzą gry online w stylu tego święta. Gra «Bubble Hit Halloween» jest interesująca, ponieważ zanurza się w atmosferze mistycyzmu i tajemnicy.

Jak grać

Pole gry jest pełne żetonów. W klasycznej wersji gry Bubble Hit pole składa się z wielokolorowych bąbelków, w tej grze są one zastępowane przez żetony w postaci zabawnych odłamków, które odpowiadają nazwie. Tło pola gry jest czarne, co również uzupełnia atmosferę Halloween. Na dole pola znajduje się improwizowana strzała w kształcie miecza. Ona strzela z frytkami. Celem gry jest zbieranie linii tych elementów przez wystrzeliwanie bąbelków na pole z „pistoletu”. Jeśli linia składa się z trzech lub więcej identycznych elementów, znikają z pola. Głównym zadaniem gracza jest usunięcie wszystkich żetonów z pola.

Jak wygrać?

  • Gra nie jest na czas, więc nie spiesz się. Najlepszy sposób na przemyślenie taktyki i dopiero wtedy przystąpienie do działań;
  • Dopuszczalne jest pięć chybień, a następnie na polu pojawi się liczba dodatkowych żetonów;
  • Spróbuj zniszczyć linie składające się z czterech, pięciu lub więcej żetonów, a zdobędziesz więcej punktów. Poza tym punkty są zapisywane na następujących poziomach przejścia.
Gra «Kulki Halloween» jest idealna na rozrywkę.

WSZYSTKIE GRY

Copyright © Gry-Kulki.com 2024

English 🎈 Español 🎈 Polskie 🎈 Deutsch 🎈 Français