Popularny

Tetris Kulki
Kulki Skarby
Cubes
Fruits

Zalecane gry

Kulki Bubble

Kontrola: zagraj w grę Bubble Charms klikając lewym przyciskiem myszy

Ocena:

Ads

Opis

Gra Kulki Bubble - jesteś bardzo zmęczony w pracy, problemy i kłopoty rozszczepiają ci głowę i nie ma energii na aktywny relaks? Następnie zwróć uwagę na grę Kulki Bubble (Bubble Charms), którą doceniają miłośnicy scen świetlnych i przejrzystej grafiki. Zobaczmy tę grę online i sposób jej zagrania.

Jak grać

Dzięki prostemu interfejsowi szybko przejdziesz do tej gry flash. Po pierwsze, przed tobą pojawi się pole prawie całkowicie wypełnione kolorowymi bąbelkami. Podobnie jak w klasycznej wersji gry Kulki Bubble (Bubble Charms) na dole znajduje się strzałka, którą gracz musi wycelować w inne przedmioty na polu gry. Ten „pistolet” strzela pęcherzykami w różnych kolorach: niebieskim, czerwonym, zielonym, żółtym. Podczas strzału czerwoną piłką do linii składającej się z trzech lub więcej bąbelków odpowiedniego koloru linia znika. Celem gry jest usunięcie wszystkich bąbelków z pola.

Zasady

Jak wspomniano powyżej, głównym zadaniem jest usunięcie wszystkich bąbelków z pola, ale ważne jest również, aby zdobyć wystarczającą liczbę punktów, ponieważ są one uwzględniane na kolejnych poziomach przejścia. Tak więc za usunięcie jednego bąbla naliczanych jest 10 punktów (w tym przypadku możliwe jest zniszczenie trzech bąbelków jednocześnie). Weź pod uwagę, jeśli zniszczysz linię bąbelków, sąsiednie kule w innych kolorach również znikną. Za każdą taką bańkę naliczane jest 20 punktów.

WSZYSTKIE GRY

Copyright © Gry-Kulki.com 2023

English 🎈 Español 🎈 Polskie 🎈 Deutsch 🎈 Français